7.2 C
Киев
Понедельник, 8 ноября, 2021
додомуМедицинаКоронавірус у світі: ВООЗ спрогнозувала завершення пандемії Сovid-19

Коронавірус у світі: ВООЗ спрогнозувала завершення пандемії Сovid-19


У 35 з 53 країн, які входять у європейський регіон ВООЗ, спостерігається плато по вакцинації. Фото: pixabay.com

Світ вийде з пандемії коронавірусу вже наступного року.

Про це повідомив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге, передає СТВ.

«Я оптиміст, вважаю, що ми вийдемо з пандемії, але, звісно, коронавірус не закінчиться. Можливо, нам доведеться з ним жити, як із грипом. Є вакцини від грипу. Щороку вони адаптуються під нові штами, а люди вакцинуються — і все нормально. Водночас у 35 з 53 країн, які входять у європейський регіон ВООЗ, спостерігається плато по вакцинації. Нам потрібно виявити, хто серед населення не вакцинується і чому», — сказав Клюге.

Він також закликав інвестувати в охорону здоров’я, щоб пандемія не повторилася. Якщо здоров’я не відіграватиме першочергову роль, то не буде ані економіки, ані безпеки, ані соціального спокою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВООЗ зробила важливу заяву про Covid-смертність у світі

П’ять регіонів України досягли червоного рівня епіднебезпеки за показниками захворюваності на коронавірус. З 18 жовтня в зоні карантину з найсуворішими обмеженнями перебувають Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська й Херсонська області.Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments