16.1 C
Киев
Четверг, 7 июля, 2022
додомуМедицинаКоронавірус в Україні: батьки не повинні купувати засоби захисту до дитсадків

Коронавірус в Україні: батьки не повинні купувати засоби захисту до дитсадків


В умовах коронавірусу в Україні усі необхідні засоби безпеки для дошкільних навчальних закладів повинні забезпечувати засновники, оскільки більшість з садочків належать до комунальної власності.
Читайте:
Про це заявила державний експерт Міністерства освіти та науки України Анна Грищенко на серпневій конференції 2020 Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021.

 – Більшість дитячих садочків в Україні перебувають у комунальній власності, тому їхнє забезпечення належить до компетенції засновників цих закладів. Тому саме вони мають забезпечувати садок усіма необхідними заходами безпеки: масками, антисептиками та іншими матеріалами, – зазначила Грищенко.

Вимоги щодо роботи шкіл та садочків
Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко назвав .
За його словами, у регіонах помаранчевої, жовтої та зеленої карантинних зонах навчання відбуватиметься. Однак у помаранчевій будуть впроваджені певні обмеження, а саме заборона на відвідування закладів освіти групам людей понад 20 осіб.
За ухваленими рекомендаціями до роботи не допускатимуться працівники з температурою понад 37,2°. Також керівники повинні розробити графік та маршрути до школи, аби уникнути скупчення людей, вчителі можуть викладати без масок, однак у помаранчевій зоні вони мають носити захисний щиток.


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments