18 C
Киев
Вторник, 9 августа, 2022
додомуДонбасЛисичанськ: британська розвідка заявила, що РФ переключиться на Донецьку область

Лисичанськ: британська розвідка заявила, що РФ переключиться на Донецьку область


Фото: t.me/luhanskaVTSA

Після захоплення Лисичанська в Луганській області та населених пунктів навколо нього Росія, можливо, намагатиметься загарбати всю Донецьку область.

Про це повідомила пресслужба Міноборони Великої Британії у Тwitter 4 липня з посиланням на свої розвіддані.

«Місто (Лисичанськ. — Gazeta.ua) було останнім великим населеним пунктом Луганської області, що залишалося, під контролем України. Тепер увага Росії майже напевно перейде на захоплення Донецької області, більша частина якої залишається під контролем українських сил», — ідеться в повідомленні.

Наголошується, що вторгнення Росії продовжує руйнувати сільськогосподарський сектор України. Війна призвела до серйозних збоїв у ланцюжках постачання насіння та добрив, від яких залежать українські фермери.

Російська блокада Одеси продовжує серйозно обмежувати експорт збіжжя з України. Через це експорт сільськогосподарської продукції України 2022 року навряд чи становитиме понад 35% від загального обсягу 2021 року, впевнені аналітики.

«Після відступу від Зміїного, аванпоста на Чорному морі Росія помилково заявила, що «м’яч тепер на боці України» щодо покращення експорту зерна. Насправді саме втручання Росії у сільськогосподарський сектор України продовжує посилювати глобальну продовольчу кризу», — додали в огляді.

Доповнюється…Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments