10.1 C
Киев
Понедельник, 8 ноября, 2021
додомуМедицинаМОЗ посилить контроль за дотриманням протиепідемічних норм

МОЗ посилить контроль за дотриманням протиепідемічних норм


Міністерство охорони здоров’я хоче посилити контроль Держспоживслужби за дотримання протиепідемічних норм.
Про це повідомив глава відомства Максим Степанов під час брифінгу у Чернігові.
 – Уповноважені державні органи повинні посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм у регіонах, особливо у місцях великих скупчень людей. Порушення правил, як показує статистика, призводить до стрімкого поширення коронавірусу, – зазначив Степанов.
За його словами, іншого шляху, окрім дотримання нових правил, немає. Потрібно контролювати через комунальні служби за дистанцією, наявністю захисних масок. Наразі головне завдання – це контроль за дотриманням протиепідемічних правил у місцях масового скупчення людей.

Читайте:
Окрім цього міністр зазначив, що 70-80% продавців на ринку Чернігова не носять маски, або вдягають їх на підборіддя, що ставить під загрозу їхнє життя та покупців.
Саме через порушення правил під час пандемії коронавірусу на чернігівському ринку Максим Степанов наголосив на необхідності контролю за об’єктами масового скупчення людей.
Коронавірус в Україні
За останню добу в Україні . Це рекордна кількість хворих за весь час пандемії Сovid-19.
Загалом коронавірус виявили у 148 756 пацієнтів. Померли 3 076 осіб, за останню добу – 53. За час пандемії в Україні 65 877 пацієнтів одужали, 1 128 – за останню добу.


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments