4.2 C
Киев
Понедельник, 25 октября, 2021
додомуЖитлово-комунальні тарифиНакопичувальна пенсія в Україні: хто гарантуватиме збереження коштів

Накопичувальна пенсія в Україні: хто гарантуватиме збереження коштів


Голова комітету соціальної політики та ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова: «Якщо хтось із власників фінансових установ чи керівників виконавчих органів, наприклад, компаній з управління активами, махлюватимуть, то ми маємо Кримінальний кодекс». Фото: Тарас Подолян

За збереження накопичувальних пенсій відповідатиме кілька систем, в інтерв’ю журналу «Країна» розповіла Галина Третьякова, голова комітету соціальної політики та ветеранів Верховної Ради.

«По-перше, це нагляд. Друге – криміналізація. Якщо хтось із власників фінансових установ чи керівників виконавчих органів, наприклад, компаній з управління активами, махлюватимуть, то ми маємо Кримінальний кодекс. Діяти потрібно відповідно до нього», — каже Третьякова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли та за яких умов з’являться накопичувальні пенсії

За її словами, має бути система, за якою людина вільно обирає інструмент інвестування, тобто недержавний пенсійний фонд.

«Важливо, щоб держава гарантувала збереження сум для українців по всіх фінансових інструментах. От сьогодні за вкладами у банках – учасниках Фонду гарантування вкладів держава гарантує збереження 200 тисяч гривень. Програму треба розширити на збереження у недержавних пенсійних фондах і компанії страхування життя. Водночас суму збільшити до 400 тисяч гривень і більше», — наголошує голова парламентського комітету соціальної політики та ветеранів.

Повне інтерв’ю з Галиною Третьяковою читайте у журналі «Країна» від 28 травня.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments