-6.2 C
Киев
Четверг, 27 января, 2022
додомуМедицинаНаш формат видав російську книжку про коронавірус: із видавництва звільнилася головна редакторка...

Наш формат видав російську книжку про коронавірус: із видавництва звільнилася головна редакторка та інші топменеджери


З видавництва «Наш формат» звільнився топменеджмент на чолі з головною редакторкою Ольгою Дубчак. Фото: facebook.com

Головна редакторка київського видавництва «Наш формат» Ольга Дубчак заявила, що звільняється разом з іншими топменеджерами. Це сталося після видання книжки російської науковиці Анчі Баранової «Коронавірус. Інструкція з виживання».

За словами Дубчак, видавництво також залишила директорка, маркетингова директорка, артдиректорка, завідувачка редакції та SMM-ниця.

Колишня головна редакторка пояснила на своїй сторінці у Facebook, що поштовхом до такого рішення стала публікація книжки «Коронавірус. Інструкція з виживання» росіянки Анчі Баранової. Але саме звільнення спричинила відсутність «правильнішої і тактовнішої комунікації», «приниження на роботі».

«Ідеться не про Анчу, — пише Ольга Дубчак. — Я вже писала, що за правильнішої і тактовнішої комунікації проблеми можна було уникнути. Це вже тепер я розумію, що уникати її ніхто не хотів. Ідеться про приниження, образи і знецінення. Що власникові не можна говорити «я не згодний/я не підтримую вашої думки», бо за це ти ризикуєш наразитися на гноблення. Мовчати про приниження на роботі у ХХІ столітті — те саме, що мовчати про домашнє насильство».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про що говорити, а про що мовчати в літературі для дітей: афіша найцікавіших подій онлайн

Власник видавництва «Наш формат» Владислав Кириченко відреагував на заяви топменеджерів про звільнення. Опублікував свою позицію на сторінці видавництва у Facebook. Заявив, що напрям, в якому рухалася команда компанії, не відповідав його баченню. Зазначив, що 2013-го знайшов партнера Антона Мартинова, який «вивів видавництво на якісно новий рівень».

«Але 2018 року я зрозумів, що команда мого партнера та напрям, в якому рухається компанія, не відповідає моєму баченню майбутнього «Нашого формату», — пише Кириченко. — Наприкінці 2019 року Антон Мартинов вийшов з «Нашого формату» і я почав змінювати курс компанії відповідно до моїх мрій та візій. На мою думку, абсолютно нормально і природно, коли під час перезапуску бізнесу одні люди йдуть із компанії, а інші приходять».

Владислав Кириченко заявив, що у видавництві вже є нова команда, яку очолила Оксана Булава.

Книжка «Коронавірус. Інструкція з виживання» доступна на сайті «Нашого формату» в електронній версії за 30 грн. Паперової версії за 50 грн немає в наявності. На сайті зазначено, що Баранова є доктором наук, професором Школи системної біології, керівником Центру з вивчення хронічних захворювань у Коледжі наук Університету Мейсона, США. На російських сайтах її також вказують як головного наукового співробітника Медико-генетичного наукового центру РАМН, Москва, спікера «РИА новости» і Lenta.ru.

До цього книжка Баранової про коронавірус вийшла в Росії, у видавництві «АСТ», яке в Україні перебуває під санкціями через публікацію антиукраїнських творів. Але, за словами Ольги Дубчак, права на видання книжки в Україні купували в самої авторки.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments