-1.3 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуВерховна радаПетро Порошенко "розніс" Володимира Зеленського - текст про "курку та яйця"

Петро Порошенко «розніс» Володимира Зеленського — текст про «курку та яйця»


Порошенко розповів, «хто кому курка і яйце». Фото: facebook.com/petroporoshenko

Політика Володимира Зеленського породив олігарх Ігор Коломойський.

Так п’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко відповів на запитання, «хто кому курка і яйце».

«У вчорашньому відосику я побачив, що Зеленський обурився філософським питанням, яке турбує людство вже понад 2 тис. років – що первинне, яйце чи курка. Хто кого, вопрошає Зеленський, породив? Політики породили олігархів чи олігархи породили політиків? Володимире Олександровичу, гранично ясно, що політика Зеленського зачав, породив і опікується олігарх Коломойський», – наголосив Порошенко.

«Він, відповідно до інформації, яка стала відомою всьому світові, дав гроші «95 кварталу» і самому Зеленському на розкрутку. Гроші, які були вкрадені у вкладників ПриватБанку. Він разом з вами, Володимире Олександровичу, їх відмив. Він надав можливості каналу «1+1″, де ви чи спільні власники, чи ви там були менеджером, для того, щоб ви розкрутилися. І зараз ви намагаєтеся, використовуючи можливості цього каналу, дурити людей. В це вже ніхто не вірить», – констатує Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За жодних обставин не жартуватиму жорстко про Зеленського — пародист «Кварталу»

«Ви боїтеся застосовувати санкції проти Коломойського. Уже навіть не незаконні санкції РНБО, а хоча б дублювати американські санкції наших партнерів. І вам постійно це питання ставлять, зокрема й у США», – нагадав Порошенко.

«Зараз із Коломойським ви розраховуєтеся через Центренерго, через право закупівлі російської електроенергії. Через мирову угоду з НАК «Нафтогаз» Коломойський від вас має отримати мільярд доларів», – сказав лідер «ЄС».

«Ви разом з вашим патроном Коломойським дуже дорого обходитеся Україні», – вважає Порошенко.

Під час виступу президента Володимира Зеленського у Верховній Раді 4 листопада народні депутати від «Європейської солідарності» влаштували акцію. Парламентарі розгорнули плакати й стоячи тримали їх. Написи на платах апелювали, зокрема, до фільму-розслідування «Офшор 95» та справи «вагнерівців»:Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments