18.7 C
Киев
Вторник, 9 августа, 2022
додомуДонбасРосія планує захопити Донецьку область

Росія планує захопити Донецьку область


Бої в Донецькій області будуть запеклими. Фото: Getty Images

Після захоплення майже всієї території Луганської області російські війська спробують взяти під контроль і Донецьку область.

Міста рівнятимуть із землею артилерією. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter.

Битва за Донбас характеризувалася повільними темпами наступу і масованим застосуванням Росією артилерії, в ході якої міста дорівнювали із землею. Бої в Донецькій області майже напевно триватимуть в такому ж ключі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американські аналітики спрогнозували дії росіян після захоплення Лисичанська

Відносно швидке захоплення Росією Лисичанська розширює її контроль практично на всю територію Луганської області. Дозволяючи їй заявляти про істотний прогрес у досягненні політичної мети, яку вона представила як безпосередню мету війни, а саме «звільнення» Донбасу.

«На відміну від попередніх фаз війни, Росія, ймовірно, досягла досить ефективної координації між принаймні двома угрупованнями військ: центральним угрупуванням, ймовірно, під командуванням генерал-полковника Олександра Лапіна, і Південним угрупуванням, ймовірно, під командуванням нещодавно призначеного генерала Сергія Суровікіна», — йдеться у повідомленні.

Утримуваний українцями район Сіверськодонецьк-Лисичанськ являв собою виступ, який росіяни могли атакувати з трьох сторін. Існує реальна ймовірність того, що тепер українські сили зможуть відступити до більш зручної для оборони випрямленої лінії фронту.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments