8.6 C
Киев
Понедельник, 25 октября, 2021
додомуСуспільство​«Скажи Владиславу Сюру: до побачення», - такі звуки лунають під стінами...

«Скажи Владиславу Сюру: до побачення», — такі звуки лунають під стінами Деснянської РДА

З 4 липня 2019 року під стінами Деснянської РДА розміщена військова палатка та проходить безстрокова акція, основною вимогою якої є зняття Владислава Сюра з посади заступника голови Деснянської РДА.

Першопричиною активних дій громади стало намагання В. Сюра, під надуманими причинами, не продовжити договір оренди Дитячо-молодіжній спортивно-танцювальній студіїї з соціальним навантаженням, що знаходиться за адресою: вул. Закревськго, 29, та проводить свої заняття за наступними напрямками: акробатика, повітряні полотна, повітряне кільце, хореографія, контемп, пол денс, лікувальна фізкультура, дитячий логопед.

Підприємець/власник студії орендує приміщення комунальної власності, де знаходиться студія, вже три роки та за свої кошти зробив ремонт на суму близько 780 тис. грн. Він звернувся до В. Сюра  в письмовому вигляді, попросивши переглянути рішення щодо непродовження  договору оренди, аргументуючи відсутність причин для непродовження договору оренди та соціальне навантаження студії (в студії проводяться регулярні майстер-класи для дітей соціально-незахищених категорій, безкоштовні заняття «Фітнес 55+» для людей пенсійного віку, безкоштовні заняття лікувальною фізкультурою для незахищених верств). Одначе відповіді від РДА так і не отримав.

25 червня цього року на прийом до профільного заступника голови Деснянської РДА В. Сюра завітали підприємці та громадськість району щодо підтримки Дитячої танцювально-спортивної студії. Громадськість запропонувала Сюру переглянути своє рішення і не перешкоджати підприємницькій діяльності та не закривати танцювально-спортивний заклад в районі. Замість того, щоб налагодити діалог з підприємцями та громадськістю району Сюр розпочав дії для залякування підприємців і громади, написав заяву до СБУ: нібито громада – це організоване злочинне угрупування, яке хотіло захопити адміністративну будівлю і тому подібне.

Вбачаючи ворожі дії Сюра по відношенню до підприємців та громади району, громадськість створила Громадську організацію «Цунамі змін». Метою організації є сприяння створенню механізмів громадського впливу на діяльність та бездіяльність органів державної влади, підтримка процесів демократизації і розбудови громадянського суспільства. І ось, 4 липня ГО «Цунамі змін» оголосила безстрокову акцію протесту проти ворога району Владислава Сюра, який, за їхніми твердженнями,  знищує підприємництво в районі, створює конфліктні ситуації, займається рейдерством та кришуванням організованих злочинних угрупувань.

Під стінами РДА була облаштована палатка, в ній цілодобово знаходяться активісти й підприємці.

Основна вимога громади – звільнення Владислава Сюра з посади заступника голови Деснянської РДА.

Пройшло більше тижня, як триває акція, але ніхто із посадовців належним чином до громади так і не звернувся.

Мітингуючі одноголосно заявляють, що не підуть з під стін РДА до того часу, поки не знімуть В. Сюра з займаної ним посади. Про це вони також заявили у Зверненнях до Громадських рад при Деснянській РДА і при КМДА.

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments