-1.3 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуКиївщинаУ Києві з’явилася нова пішохідна зона

У Києві з’явилася нова пішохідна зона


З 9 листопада Бессарабський проїзд у центрі Києва стає пішохідною зоною.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці поінформував ексзаступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв.

“В рамках впровадження комплексної схеми організації дорожнього руху на Бессарабській площі, вул. Басейній та Крутому узвозі столиця отримує нову пішохідну зону на Бессарабському проїзді”, — написав Густєлєв.

За його словами, “рух автотранспорту від бул. Тараса Шевченка до вул. Басейної дозволяється лише через вул. Велику Васильківську та Павла Скоропадського. При цьому створюється нова додаткова паркувальна зона на вулиці Басейній від вул. Павла Скоропадського до Бессарабської площі».

Читайте також: У Києві після реконструкції відкрили другу чергу Пейзажної алеї

Густєлєв зауважив, що заїзд на Бессарабський проїзд із боку вулиці Басейної передбачено відкривати у нічний час для обслуговування балансових територій працівниками відповідальних комунальних підприємств. Тоді ж рекомендується проводити логістичні операції для потреб Бессарабського ринку.

Ексзаступник голови КМДА нагадав, що перекриттю Бессарабського проїзду передувала масштабна робота.

У 2017 року під егідою КМДА було проведено школу-воркшоп «Трансформація Бессарабської площі», на якій студенти-містопланувальники запропонували проєктні рішення, які стали основою для розробки комплексної схеми організації дорожнього руху.

Також у рамках реалізації комплексної схеми організації дорожнього руху на Бессарабській площі, вул. Басейній та Крутому узвозі влаштовано велосипедну інфраструктуру, впорядкувано дорожній рух та паркувальні зони.

За відповідним проєктним рішенням було розроблено транспортну модель, що показала підвищення пропускної спроможності району Бессарабської площі на 11%, нагадав Густєлєв.

Фото: Густєлєв/ФБДжерело: ukrinform.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments