18.7 C
Киев
Вторник, 9 августа, 2022
додомуКМДАШевченкіський районУ столиці відновили повноцінну роботу 7 комунальних кінотеатрів у яких окрім кінопоказів...

У столиці відновили повноцінну роботу 7 комунальних кінотеатрів у яких окрім кінопоказів організовують низку актуальних соціальних заходів


У столиці відновили повноцінну роботу 7 комунальних кінотеатрів у яких окрім кінопоказів організовують низку актуальних соціальних заходів

У столиці відновили повноцінну роботу 7 комунальних кінотеатрів: «Лейпциг», «Флоренція», «Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка», дитячі кінотеатри «Старт», «Факел», «Промінь» та кінотеатр українського фільму «Ліра».

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентина Мондриївського, з перших днів війни заклади культури призупинили свою діяльність, проте з 21 травня комунальні кінотеатри поступово відновлювали свою діяльність, і вже з 02 червня почали повноцінне функціонування. За цей час у 7 комунальних закладах було показано 30 українських та закордонних стрічок, загалом вже відбулось 1 405 сеансів, які відвідали 9,5 тисяч глядачів. Цей показник на 85% менший ніж за аналогічний період минулого року.

«Крім кінопоказів у час повномасштабної російсько-української війни в кінотеатрі українського фільму «Ліра» було розпочато та проведено низку актуальних заходів, а саме: прем’єрний показ фільму режисера Дмитра Томашпольського та продюсерки Олени Дем’яненко «Простір», а також спільна українсько-литовська акція пам’яті литовського кінорежисера, документаліста Мантаса Кведаравічюса за участі закордонних, дипломатичних та культурних інституцій. Крім цього, спільно з Національним Художнім музеєм України, було організовано акцію з нагоди Дня Києва, – показ документального фільму режисера Андрія Загданського «Національний музей» та дискусію щодо збереження національної спадщини під час війни. Також разом з ГО «Мистецька вежа» та ГО «Я – Маріуполь» реалізовано щотижневий волонтерський проєкт «Кінозатишок» для родин переселенців у Києві. Водночас у приміщенні комунального закладу регулярно проводять зустрічі з українськими кінематографістами та дискусії щодо висвітлення сучасних подій на кіноекрані», – зазначив Валентин Мондриївський.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації додав, що активна комунікація та реалізація культурних програм відбувається й в інших кінотеатрах комунальної мережі. Міждисциплінарні проєкти для родин щотижнево проходять на базі кінотеатрів «Лейпциг», «Флоренція», «Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка», «Факел», «Старт» і «Промінь».

На базі київських комунальних кінотеатрів окрім українських стрічок демонструють очікувані світові релізи, зокрема у прокаті вже було представлено «Світ Юрського періоду 3: Домініон», «Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля», «Морбіус», «Топ Ган: Маверік», мультфільми «Я – панда» і «Поганці».

За інформацією: https://kmr.gov.uaДжерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments