-2.8 C
Киев
Четверг, 27 января, 2022
додомуМедицинаВ Африці знову зафіксували смерть від Еболи – останні новини

В Африці знову зафіксували смерть від Еболи – останні новиниКИЇВ. 9 лютого. УНН. Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що в Африці знову виявили вірус Ебола. Одна людина померла, пише УНН.

Деталі

Міністерство охорони здоров’я Демократичної Республіки Конго заявило про смерть жінки від вірусу Ебола після того, як раніше було повідомлено, що в червні 2020 року поширення хвороби зупинили.

Випадок був зафіксований в Бутембо, місто в провінції Північне Ківу, де стався попередній спалах.

Пацієнтка звернулася до лікарні з симптомами подібними до Еболи. Повідомляється, що вона була дружиною чоловіка, що переніс хворобу під час попереднього спалаху. Жінку не змогли врятувати. Аналізи підтвердили, що причиною смерті стала Ебола.

У ВООЗ зауважують, що окремі спорадичні випадки захворювання можливі після масштабних спалахів.
Епідеміологи ВООЗ ведуть розслідування справи. Вже виявлено понад 70 контактів. Також триває дезінфекція місць, які відвідувала жінка.

Десятий спалах Еболи, що тривав майже два роки, був другим за величиною у світі, і на момент його закінчення було зареєстровано 3481 випадок, 2299 смертей та 1162 вижилих.

Після спалаху ВООЗ створило резерви вакцини від вірусу Ебола на випадок термінового реагування.

Довідково

Вірус Ебола передається від диких тварин і поширюється потім серед людей. Першими симптомами хвороби є лихоманка, м’язові болі, головний біль і біль у горлі. За цим слідують порушення функцій нирок і печінки, а в деяких випадках — внутрішні і зовнішні кровотечі.

Перші випадки хвороби, викликані вірусом Ебола, були зареєстровані на території сучасних Демократичної Республіки Конго і Південного Судану в 1976 році. Смертність під час перших спалахів становила до 90%. Завдяки появі вакцини ця цифра зараз знизилася майже до 40%. Найбільший спалах вірусу за кількістю інфікованих стався в 2014 — 2016 роках в Західній Африці. Її жертвами стали понад 11 тис. людей.Джерело: www.unn.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments