14.3 C
Киев
Четверг, 28 октября, 2021
додомуЖитлово-комунальні тарифиВідставка Смолія. Міністр фінансів прокоментував рішення Смолія

Відставка Смолія. Міністр фінансів прокоментував рішення Смолія


Міністр фінансів Сергій Марченко: «У нас все в порядку». Фото: 24tv.ua

Відставка голови НБУ Якова Смолія лише тимчасово похитнула економічну ситуацію в країні.

«В нас все в порядку. У нас є макроекономічна стабільність. У нас виконується бюджет. Ми пройшли пікову кризову ситуацію. У нас план надходжень податковий, наприклад, збільшено на 6 мільярдів гривень. Тобто ми говоримо про те, що схеми з ПДВ, які працювали у попередні місяці, вже зараз не працюють. Я з оптимізмом і впевненістю дивлюсь у майбутнє. І немає на сьогоднішній день підстав очікувати, що зміна будь-кого — я підкреслюю! — у керівництві, уряді чи будь-якій державній інституції може вплинути чи розхитати якимось чином ситуацію», – сказав міністр фінансів України Сергій Марченко в ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу» на 1+1.

Марченко заявив, що українцям нема про що хвилюватися.

«Я не бачу жодних підстав для паніки і жодних підстав для того, щоб ми сказали, що у нас відбувається щось не так. Ми все зробимо. На сьогоднішній момент закиди на адресу уряду з боку наших опонентів — безпідставні. Жодних підстав сумніватись у тому, що ми профінансуємо дефіцит, виконаємо дохідну частину бюджету, забезпечимо виплату заробітних плат і пенсій, немає. Я вам це чітко гарантую», – завершив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський провів консультації щодо наступника Смолія

Голова Національного банку Яків Смолій 1 липня написав і подав на ім’я президента Володимира Зеленського заяву про відставку через «систематичний політичний тиск».

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments