0.7 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуКиївЯк жили у Мадриді в останній рік диктатури - добірка фото

Як жили у Мадриді в останній рік диктатури — добірка фото


Фото: Fortepan

Gazeta.ua зібрала фото столиці Іспанії Мадрида 1974 року.

1975 року помер багаторічний лідер держави Франциско Франко.

Він прийшов до влади після громадянської війни у 1930-х. Франко очолив військових, які виступили проти комуністів та анархістів.

У часи Другої світової війни Іспанія прямо не підтримувала нацистів. Це вберегло Іспанію від санкцій та репарацій. Іспанські прикордонники за хабарі пропускали євреїв-біженців. Франко не звертав на це уваги.

У 1950-х західні країни почали визнавати Іспанію. Франко почав обмежувати іспанських фашистів. Але він залишався незмінним головою держави.

З середини 1950-х почалося Іспанське економічне диво. Країна з однієї з найбідніших країн Європи піднялась до рівня цілком розвиненої європейської країни. Іспанія набула популярності серед туристів.

Наприкінці 1960-х почалися політичні реформи. Вони лібералізували режим. Іспанія вважалася монархією з вакантним місцем короля. Франко ухвалив рішення, що королем після його смерті повинен стати принц Хуан Карлос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фортеця та костел — показали давні фото українського міста

Після смерті Франко король закріпив перехід до демократії.

Gazeta.ua зібрала фото Городка Львівської області. Місто розташоване над річкою Верещицею у 30 км від Львова. Вперше Городок згадується у літописах у 1213 році. Він був важливим містом Галицько-Волинського князівства. Городок був центром торгівлі сіллю і тому мав назву Городок солоний або Соляний й Городок.Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments