0.7 C
Киев
Суббота, 13 ноября, 2021
додомуКиївЗ державного бюджету виділять понад 3 млрд гривень на ремонт та безпеку...

З державного бюджету виділять понад 3 млрд гривень на ремонт та безпеку українських доріг — Криклій


На реалізацію Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху передбачено 5% всього Дорожнього фонду. Про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє видання Обозреватель.
За словами Криклія, за кошти та закупівлі відповідає Державне агентство інфраструктурних проектів України. Його діяльність координується Кабінетом міністрів України через міністра інфраструктури. Укрінфрапроект не лише витрачає гроші, а й економить їх. Саме тому програма реалізовується швидкими темпами.
Цього року із бюджету на безпеку виділили на мільярд більше, ніж у минулому році – 3,1 млрд гривень. Станом на липень уже проведено та оголошено закупівель на 2.6 млрд гривень, Державну програму реалізовано на 83%.
Читайте:

У рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на інфраструктуру виділено 1,4 млрд гривень. На обладнання для ДСНС передбачено 1,13 млрд гривень, на нагляд і контроль – 420 млн гривень і 24 млн на освіту та навчання.
Також передбачені кошти на реалізацію пілотного проекту єдиної лінії 112 для всіх екстрених служб в Києві. У подальшому цей проект працюватиме по всій Україні – зазначив міністр.
Криклій наголошує, дорожня карта на 2020 рік — це виконання безпекової програми на 100%, розроблення та затвердження нової Державної програми на 2021-2023 рр. та виділення додаткового фінансування.
Нагадаємо, нещодавно Факти ICTV повідомляли, що


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments