-2.1 C
Киев
Четверг, 20 января, 2022
додомуКиївАгресія Росії. Європу хочуть розколоти

Агресія Росії. Європу хочуть розколоти


Росія хоче розколоти Європу вважають в ЄС. Фото: State Chancellery

Прем’єр-міністр Латвії Криш’яніс Каріньш звинуватив Росію у прагненні дестабілізувати та розколоти Європу за допомогою нарощування військ на кордоні з Україною.

Про це він сказав в інтерв’ю Agence France-Presse.

Каріньш охарактеризував нарощування потужностей як «тривожний» сигнал. Також дестабілізуючими діями Кремля він назвав обмеження на постачання газу та підтримка режиму в Білорусі.

«Все це є частиною одного взаємопов’язаного набору подій, які, здається, на якомусь рівні дестабілізують чи створюють роз’єднаність у Європі. Додаткові війська біля кордону з Україною викликають занепокоєння принаймні тому, що незрозуміло, у чому полягають наміри Росії», — сказав Каріньш.

Захід має активізувати всі види допомоги Україні, включаючи військову підготовку та озброєння, оскільки це швидше зменшить ризик конфлікту, зауважив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії немає права вето на вступ України в Альянс, немає «сфер впливу» чи контролю над сусідами – генсек НАТО

Прем’єр-міністр Латвії вважає, що Європа повинна розмовляти з Росією з «позиції сили», враховуючи, що європейська економіка набагато більша, ніж економіка Росії.

«Так само, як Європа певним чином залежить від російського експорту викопного палива, Росія залежить від імпорту готівки з Європи. Ми зовсім не слабкий (Європейський) Союз», — сказав він.

У середу, 1 грудня, Україна закликала НАТО підготувати економічні санкції щодо Росії, щоб запобігти можливому вторгненню близько 100 тис. російських військ, зосереджених біля українських кордонів.

З таким проханням міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звернувся до міністрів закордонних справ країн НАТО на саміті у латвійській столиці Ризі.

Вони зібралися, щоб обговорити, як реагувати на нарощування російських військ біля кордонів України та запобігти потенційній агресії проти України.Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments