7.3 C
Киев
Понедельник, 8 ноября, 2021
додомуКМДАДепутатський корпус затвердив новий Регламент роботи Київської міської ради

Депутатський корпус затвердив новий Регламент роботи Київської міської ради


Депутатський корпус затвердив новий Регламент роботи Київської міської ради. Таке рішення підтримали 94 депутати.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, основною метою прийняття нового Регламенту є виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та оптимізація діяльності головного представницького органу місцевого самоврядування територіальної громади міста Києва – Київської міської ради.

«Для розробки нового регламенту у 2020 році було створено робочу групу, до складу якої увійшли представники всіх депутатських фракцій. Робоча група в жовтні цього року закінчила роботу та передала до постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції зведену таблицю з пропозиціями», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що важливий акцент також зроблено на підвищенні етичних стандартів роботи, а також збільшенні прозорості та відкритості діяльності Київської міської ради.

«Передбачено вдосконалення процедури розгляду проєктів рішень на пленарних засіданнях, у тому числі повторного розгляду рішень із зауваженнями Київського міського голови. Водночас згідно з новим регламентом буде проводитися антикорупційна експертиза проєктів рішень Київської міської ради нормативно-правового характеру», – наголосив Володимир Бондаренко.

Довідково.

У грудні 2020 року завершився строк повноважень Київської міської ради VIII скликання та було відкрито першу сесію ІХ скликання. Згідно з ч. 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламент роботи місцевої ради затверджується не пізніше як на другій сесії ради. Виходячи з вищезазначеного, на виконання вимог Закону України, новообраною Київською міською радою ІХ скликання має бути затверджено новий Регламент.

Із новим Регламентом роботи Київської міської ради можна ознайомитися за посиланням: https://kmr.gov.ua/sites/default/files/3767-21.pdf Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments