7.1 C
Киев
Суббота, 6 ноября, 2021
додомуКиївщинаНа Байковому цвинтарі вкрали бюст художника Анатолія Пламеницького

На Байковому цвинтарі вкрали бюст художника Анатолія ПламеницькогоУ Києві на Байковому цвинтарі зник бюст українського художника Анатолія Пламеницького.

Пам’ятник руки скульптора Віктора Гречаника був не лише пам’ятним для сім’ї, а й являв собою витвір мистецтва, кажуть рідні митця.

Сам художник Анатолій Пламеницький спеціалізувався на історичній картині та українських краєвидах, а також викладав у Київському художньому інституті майже два десятиліття. Здобув орден Червоної зірки. Помер 10 вересня 1982 року.

– Допис про душевний біль і про втрату культурної спадщини. Свого діда Анатолія Олександровича Пламеницького я, на превеликий жаль, не знав особисто. Все про нього дізнавався з розповідей рідних і людей, які знали, дружили, працювали з ним або вчилися в нього. І, звичайно ж, щодо створених ним робіт, – написав онук митця Анатолій Пламеницький.

Зазначимо, що український художник Анатолій Пламеницький писав пейзажі, зокрема численні мотиви седневської серії – саме вони принесли Анатолію Пламеницькому славу провідного пейзажиста України.
Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments