7.2 C
Киев
Понедельник, 8 ноября, 2021
додомуКМДАДо бюджету Києва надійде понад 90 млн грн

До бюджету Києва надійде понад 90 млн грн


Від продажу земельних ділянок до бюджету Києва може надійти понад 90 млн грн. Такий проєкт рішення підтримали 27 жовтня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, до міського бюджету систематично надходять кошти від проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу, продажу ділянок та права оренди на них на земельних торгах, а також прямого продажу земельних ділянок.

«Запуск відкритого ринку землі надав можливість регулярного наповнення бюджету Києва. Кошти від продажу земельних ділянок надходять до спеціального фонду, який включає в себе бюджет розвитку. За його рахунок фінансується Програма економічного і соціального розвитку, яка забезпечує функціонування пріоритетних напрямків діяльності нашого міста», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що в умовах ймовірного наближення до червоної зони й обмежень та викликів, до яких вона призведе, ефективна співпраця влади та бізнесу є надважливою.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments