3.3 C
Киев
Суббота, 13 ноября, 2021
додомуВерховна радаГаз в Україні: Уряд підписав важливі угоди

Газ в Україні: Уряд підписав важливі угоди


Кабмін підписав угоди про розподіл продукції на 7 нафтогазових ділянках. Фото: facebook.com/dshmyhal

Кабмін підписав угоди про розподіл продукції на 7 нафтогазових ділянках із переможцями відкритих та прозорих аукціонів.

Це дасть змогу залучити щонайменше 12 млрд грн у видобуток газу, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook у четвер, 31 грудня.

«Робимо історичний крок у сфері надрокористування. Сьогодні вперше Уряд підписав угоди про розподіл продукції на семи нафтогазових ділянках із переможцями відкритих та прозорих аукціонів. Це надзвичайно успішний кейс, який дасть змогу залучити щонайменше 12 млрд грн у видобуток газу», — зазначив Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держгеонадр пропонує спростити видачу дозволів на видобуток будівельного каменю

За його словами, держава, крім інвестицій, отримає сотні нових високооплачуваних робочих місць, значну частку від видобутого ресурсу та суттєві податкові надходження. А це — надзвичайно важливий крок для енергонезалежності та енергетичної самодостатності. Адже розробка цих родовищ допоможе суттєво наростити видобуток блакитного палива.

Початкові ресурси вуглеводнів в Україні становлять 9,3 мільярда тон умовного палива, і наразі вони вичерпані лише на чверть. Та для пошуку і видобування нових покладів газу потрібні нові технології, які потребують великих капітальних вкладень.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments