0.7 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуКМДАДеснянський районКиївський молодіжний центр запрошує молодь взяти участь у другій частині курсу «Юридична...

Київський молодіжний центр запрошує молодь взяти участь у другій частині курсу «Юридична грамотність»


Київський молодіжний центр запрошує молодь взяти участь у другій частині курсу «Юридична грамотність»

 

Із 15 до 19 листопада в Київському молодіжному центрі проходитиме другий блок безкоштовного онлайнового курсу «Юридична грамотність». Про це повідомили у Київському молодіжному центрі.

Під час першого блоку учасники дізналися про захист своїх прав, про нюанси щодо оформлення трудових відносин на фрілансі, алгоритм дій у конфліктних ситуаціях із роботодавцем тощо. Другий блок познайомить із такими темами як захист прав споживачів, майно та спадщина і сімейне право. Учасники отримають можливість дізнатися, наскільки реально повернути речі, які були придбані в інтернеті та як захистити свої права у разі виявлення товару неналежної якості.

Також у другій частині курсу всі охочі зможуть детальніше ознайомитися із основами сімейного права. Зокрема, оволодіти базовою інформацією щодо розподілу прав та обов’язків членів родини, поділу майна та процесу розлучення.

А для тих, хто давно хотів розібратися у темі майна та спадщини, приготовлено відповідні лекції про спадкові спори та їхні вирішення, про черговість спадкування і прийняття спадщини за законом.

Програма другої частини курсу:

—        захист прав споживачів. Спікерка – Дар’я Дашенкова, юристка у ПАТ «Миронівський хлібопродукт»;

—        майно та спадщина. Спікерка – Христина Сімонова, юристка АТ «Pavlenko Legal Group»;

—        Сімейне право. Спікерка – Ксенія Проконова, адвокатка, власниця юридичної фірми «Conflict Lawyers». Працювала партнером практики управління конфліктами Адвокатського об’єднання «Juscutum» і тренеркою для кандидатів до Національної поліції України.

«Друга частина нашого курсу наповнена не менш корисною інформацією, яка допоможе молоді подивитися на свої права по-новому. Людина, яка має правову обізнаність, точно є захищеною. А коли ти знаєш свої права у різних сферах життя, то не допустиш порушення цих прав і знатимеш як тобі потрібно діяти. В цьому ми і вбачаємо головну місію цього курсу», – сказав заступник директора Київського молодіжного центру Валерій Олексійчук.

Після завершення другої частини учасники зможуть отримати сертифікат про проходження курсу «Юридична грамотність».

Для участі у проєкті необхідна реєстрація за посиланням – https://cutt.ly/aRHwVWY.

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/kivskiy_molodizhniy_tsentr_zaproshuye_molod_vzyati_uchast_u_drugiy_chastini_kursu_yuridichna_gramotnist/.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments