-2.1 C
Киев
Четверг, 20 января, 2022
додомуКМДАДеснянський районМуніципальна книгарня «Сяйво книги» запрошує використати кошти «єПідтримки» на книги

Муніципальна книгарня «Сяйво книги» запрошує використати кошти «єПідтримки» на книги


Муніципальна книгарня «Сяйво книги» запрошує використати кошти «єПідтримки» на книги

 

 

Міська муніципальна книгарня «Сяйво книги» запрошує киян використати виплачену за вакцинацію 1000 грн на придбання якісної літератури та підтримати книговидання в Україні. Про це повідомляє КП «Міський магазин», що є структурним підрозділом Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

 

«Із початком дії держпрограми «єПідтримка» з виплати однієї тисячі громадянам, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, наші відвідувачі активно користуються можливістю використати кошти на книги. Чудово, що кияни стали більше читати та духовно збагачуватись. У нас величезний вибір дитячої, навчальної та художньої літератури. Консультанти книгарні радо допоможуть обрати саме те, що вам потрібно для розвитку», – зазначили у КП «Міський магазин».

 

Фахівці комунального підприємства нагадали, як отримати кошти після проходження повного курсу вакцинації.

 

Для цього необхідно:

1.          Встановити на мобільний пристрій застосунок «Дія» та згенерувати сертифікат про вакцинацію. Важливо: за допомогою паперового сертифікату одноразову виплату поки що отримати неможливо.

2.          У застосунку «Дія» в розділі «Послуги» обрати пункт «єПідтримка».

3.          Після автоматичної перевірки на наявність «зеленого сертифіката» про вакцинацію обрати з переліку банк, через який хочете отримати 1000 грн.

4.          «Дія» скерує до обраного банку для генерування віртуальної картки для виплат. Також можна самостійно згенерувати таку картку в одному з долучених онлайн-банків.

5.          Гроші можна витратити на книги, спортзал, квитки в кіно, театр, музеї, концерти або на квитки на поїздки в межах України. До речі, в українців на першому місці серед уподобань саме купівля книг.

 

Усі кошти потрібно витратити протягом 4 місяців, інакше вони повернуться державі.

 

Міська муніципальна книгарня «Сяйво книги», що є найстаршою в Києві, чекає на всіх за адресою: вул. Велика Васильківська, 6, щоденно із 10:00 до 21:00.

 

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/munitsipalna_knigarnya_syayvo_knigi_zaproshuye_vikoristati_koshti_yepidtrimki_na_knigi/.



Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments