-1.9 C
Киев
Четверг, 20 января, 2022
додомуКиївПо всій Франції почались протести проти санітарних перепусток та обов'язкової вакцинації –...

По всій Франції почались протести проти санітарних перепусток та обов’язкової вакцинації – останні новиниКИЇВ. 31 липня. УНН. Вже третю суботу поспіль люди виходять на вулиці французьких міст проти продовження терміну дії санітарних перепусток та обов’язкової вакцинації осіб, які здійснюють догляд. Про це інформує УНН з посиланням на телеканал Еurope 1.

Деталі

«Диктатура здоров’я», «пропуск ганьби», з такими гаслами сотні демонстрантів зібралися по всій Франції в цю суботу, 31 липня, третій тиждень поспіль в знак протесту проти останніх заходів в області охорони здоров’я, введених урядом: продовження терміну дії пропуску для здоров’я і обов’язкової вакцинація для багатьох фахівців, включаючи осіб, які здійснюють догляд.

Очікується, що по всій Франції близько 160 тисяч людей в 150 містах приймуть участь в демонстраціях.

У столиці Парижі заплановано чотири ходи.

Більше 3 000 поліцейських і жандармів будуть мобілізовані для спостереження за демонстрантами і забезпечення безпеки.

Флоріан Філіппот, засновник руху Les Patriotes і кандидат на президентських виборах 2022 року, звернувся до своїх прихильників з закликом вийти на вулиці.

Флоріан Філіппот хоче очолити рух «за свободу, проти тиранії», виступаючи проти санітарних заходів, що вступили в силу 21 липня, і проти закону про продовження терміну дії санітарного пропуску, який в даний час розглядається Конституційною радою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Французький художник зобразив Макрона в образі Гітлера через заклик до обов’язкової вакцинації

Джерело: www.unn.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments