25.9 C
Киев
Пятница, 10 июля, 2020
Домой Суспільство​ Три чверті українців виступають проти продажу землі та за "земельний" референдум -...

Три чверті українців виступають проти продажу землі та за «земельний» референдум — «Рейтинг»

Пропоноване владою відкриття ринку землі сьогодні не підтримує абсолютна більшість українців — 73% громадян виступають проти продажу сільськогосподарської землі, 81% проти продажу її іноземцям, 74% — хочуть винесення питання на всеукраїнський референдум.

Про це свідчить опитування «Ставлення українців до запровадження продажу землі», проведене соціологічною групою «Рейтинг».

«Однозначно можна говорити, що українці проти продажу землі. І насамперед проти продажу іноземцям», — повідомив керівник Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, представляючи результати дослідження.

Згідно з дослідженням, запровадження ринку землі підтримують лише 19% українців, тоді як 73% — виступають проти і ця цифра стрімко збільшується.

«Кількість противників швидко зростає», — заявив заступник директора «Рейтинг» Любомир Мисів, зауваживши, що дослідження проводиться впродовж останніх 7 років.

Також, за даними опитування, 74% громадян вважають, що рішення про запровадження продажу землі в Україні має ухвалюватися на референдумі, і лише 17% мають протилежну думку.

81% респондентів виступає проти продажу землі іноземцям. Саме це більшість опитаних (41%) назвали головним ризиком пропонованої владою реформи.

Серед інших небезпек, названих респондентами, – небезпека власників паїв бути обманутими, недосконалість чинного законодавства, ризик скупки землі олігархами, неможливість конкуренції фермерів з агрохолдингами, неприйнятність запровадження ринку землі в умовах війни, знищення малого та серед бізнесу, вимирання сіл.

Аудиторія дослідження — населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами типом населення: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю. Помилка репрезентативності — не більше 2,2%. Дослідження проводилось 20 вересня — 1 жовтня 2019р.

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

У Києві закрили нічний клуб через порушення карантину

Нічний клуб "Dolls" закрили через порушення карантину. Джерело: sos.pravda.com.ua

Пограбування авто "Укрпошти": ОГП повідомляє про затримання ще одного підозрюваного

Офіс генерального прокурора повідомив про деталі затримання правоохоронцями 4 підозрюваних до нападу на автомобіль "Укрпошти". Джерело: www.pravda.com.ua

У ВООЗ пояснили, як Covid-19 впливає на курців

1,3 млрд курців у світі більш уразливі до розвитку важкої форми ускладнень від коронавірусу. Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я. – ВООЗ запускає...

У Києві у дитячій пісочниці знайшли гранату – останні новини

КИЇВ. 10 липня. УНН. У Подільському районі столиці, біля одного з житлових комплексів, у дитячій...

Recent Comments