-2.1 C
Киев
Четверг, 20 января, 2022
додомуКиїв"Влада шукає варіанти, як затриматися" - Береза

«Влада шукає варіанти, як затриматися» — Береза


Тарас Подолян

Державні інституції в Україні не працюють, імітують діяльність. Особливо Офіс президента. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua сказав колишній народний депутат Борислав Береза.

«Верховна Рада виконує лише вказівки Банкової. Це нагадує божевільню. Без сенсу в діях, без стратегії. Живемо в карнавальному збоченому вимірі, який є в уяві Зеленського і є реальністю нашого часу. Навіщо їм влада? Чого хочуть досягти? Які політичні погляди в Зеленського, Арахамії, Гетьманцева? Їх немає. Хтось реалізує амбіції, хтось хоче овацій, хтось грошей. Навіщо влада, якщо немає ні плану, ні розуміння? Вони просто хочуть керувати», — зазначив Береза.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступний президент посадить Зеленського і його оточення — Борислав Береза

Він переконаний, що зараз закон існує лише для неугодних владі.

«Закон є для всіх, крім них. «Слуга» Андрій Клочко став народним депутатом, і в його родини почався кінець епохи бідності, — зазначає він — Масово скуповували квартири, машини, хоч у них немає доходів (У розслідуванні Bihus.info йшлося, що 70-річна матір «слуги народу» Клочка впродовж двох років стала власницею двох квартир у Києві, будинку, земельних ділянок і авто. Все це коштувало близько 14,5 млн грн при запплаті депутата в 40 тис. грн – Gazeta.ua). Депутат Олександр Юрченко відкрито заявляє, що «хоче свій шматок пирога». Це все не державники, їм байдуже, що відбувається з Україною. Але так довго не буде. Вони забули, що Україна – не Росія».

На наступних парламентських виборах влада вдасться до масштабних фальсифікацій, припускає Береза.

«Колись Ігор Коломойський сказав, що життя – як супермаркет, у кінці — каса. Для цих хлопців «каса» може настати раніше, ніж вважають. Коли терпець урветься. Можуть бути дострокові парламентські вибори, можуть чергові. Впали рейтинги президента, його партії. Далі ставатиме гірше. Люди розчаровані, ображені, що їх обдурили. Зараз влада шукатиме варіанти, як затриматися — щоб була президентська республіка, або знову повернуть мажоритарку. На останніх довиборах 31 жовтня вони тестували скупку голосів, маніпуляції, фальсифікації. Так двоє «Слуг народу» Козир і Войцехівський перемогли у Херсоні та Черкасах. Це хочуть зробити по всій Україні», — зауважив Борислав Береза.

71,1% українців вважають, що справи в країні рухаються в неправильному напрямку. Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).Переважна більшість населення України (71,1%) вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку. Частка тих, хто вважає, що справи йдуть у правильному напрямку, становить 15%. Діяльність президента Володимира Зеленського респонденти також оцінюють критично: 56,9% не схвалюють діяльність Зеленського, схвалюють – 28,2%. При цьому 35,4% респондентів стверджують, що Зеленський виправдав їхні надії повністю або частково, хоча з них про повне виправдання надій говорять 4%. Половина респондентів (47,7%) відповіли, що він не виправдав надій. Ще 14,2% стверджують, що вони ніколи і не мали надій щодо Зеленського. Опитування 20-25 жовтня 2021 року.Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments