11.1 C
Киев
Вторник, 28 сентября, 2021
додомуUncategorizedУсю містобудівну документацію, видану з 2011 року, перевели в електронний вигляд –...

Усю містобудівну документацію, видану з 2011 року, перевели в електронний вигляд – Департамент містобудування та архітектури

3643 містобудівних умови та обмеження та 2161 будівельний паспорт, які були видані з 2011 року до 1 липня цього року, вже переведені в електронний вигляд. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій.

«Перший етап діджиталізації завершений! Департамент містобудування та архітектури КМДА перевів усі містобудівні умови та обмеження, видані з 2011 року до 1 липня цього року, в електронний вигляд. За цей період було видано: 3643 містобудівні умови та обмеження та 2161 будівельний паспорт», – написав Юрій Тацій.

Усі ці документи можна буде проглянути у відкритому доступі на сайті містобудівного кадастру, який зараз модернізують.

«Наразі продовжується модернізація сайту містобудівного кадастру. Це і буде платформа, де ми розмістимо всі переведені в електронний вигляд документи. Вони будуть у відкритому доступі, будь-який документ можна буде легко знайти», – пояснив Юрій Тацій.

У Департаменті вже працюють над тим, щоб оцифрувати архітектурно-планувальні завдання та проектні документи, видані з 2002 року.

«Наступний етап, над яким ми вже працюємо – інвентаризація та оцифрування архітектурно-планувальних завдань (АПЗ), а також проєктних документів, які видавались ще з 2002 року. Сподіваюсь, що й далі будемо йти за планом, і ту колосальну кількість документів, яка накопичилась у Департаменті, зможемо якісно та швидко перевести у зручну електронну форму», – додав Юрій Тацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments