27.8 C
Киев
Суббота, 8 августа, 2020
Домой Підприємництво Київський міжнародний економічний форум стартує 8 листопада

Київський міжнародний економічний форум стартує 8 листопада

8 і 9 листопада в столиці України відбудеться Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), який уже шостий рік поспіль збирає разом відомих світових економістів, впливових бізнесменів, представників українського уряду й авторитетних економічних експертів.

Київський міжнародний економічний форум – головна платформа для представників бізнесу, економістів, учених та інвесторів, в межах якої обговорюються глобальні тренди, формується вектор розвитку на 2020 рік, встановлюються нові бізнес-контакти та зміцнюються партнерські відносини.

Головне питання форуму у 2019 році – майбутнє в мінливому світі. Від бізнесових кейсів до візіонерських ідей – доповідачі КМЕФ розкажуть про швидкі зміни економіки під впливом технологій. Підприємці, топменеджмент, аналітики та стратеги компаній, а також керівники міжнародних організацій дадуть відповідь на головне питання: що таке четверта промислова революція і як до неї підготуватися?

В межах Форуму своїм баченням майбутнього фінансової світової системи поділяться: Роберт Купман – головний економіст Світової організації торгівлі; Джованні Сальветті – керуючий директор міжнародної банківської групи Rothschild у країнах СНД; Вазіль Худак – віцепрезидент Європейського інвестиційного банку; Йохан Еліаш – шведський бізнесмен-мільярдер, голова й виконавчий директор компанії Head.

Крім освітніх цілей, одним із головних завдань КМЕФ є підвищення інвестиційної привабливості України. Щоб ознайомитися з можливостями України, на форум запрошені потенційні іноземні інвестори.

Незмінним стратегічним партнером Форуму є холдингова компанія UFuture, яка об’єднує компанії та соціальні проєкти Василя Хмельницького.

Ініціатор форуму Василь Хмельницький прокоментував ідею створення й проведення форуму: “Ми живемо в час глобальних і дуже швидких змін. Вони надихають і непокоять одночасно. Україна стоїть перед вибором: триматися за крихку стабільність чи сміливо рухатися в інноваційному напрямку. Саме сьогодні ми можемо зробити квантовий стрибок у розвитку – для цього нам потрібні знання, співпраця та рішучі дії. Я бачу успіх нашого спільного майбутнього в синергії модернізованого державного сектору, енергії підприємців і таланті науковців. Ми маємо об’єднатися заради глобальних цілей, які стоять перед людством. Час рухатися вперед, трансформувати бізнес та економіку відповідно до вимог сьогодення. Адже КМЕФ проводиться, щоби ми відчули тенденції майбутнього та стали тими, хто втілює їх у життя”.

Київський міжнародний економічний форум – постійний майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Щорічно він збирає близько 2 тисячі гостей та доповідачів із понад 30 країн для створення комплексних стратегій модернізації бізнесу з акцентом на адаптивність та інновації.

Детальна інформація про спікерів і панельних дискусіях Форуму доступна за посиланням: https://forumkyiv.org/uk/

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Карантин в Україні — головні новини 8 серпня 2020

В Україні знову зафіксували погіршення епідситуації та новий антирекорд добового приросту хворих на коронавірус. Через це президент України Володимир Зеленський доручив уряду мобілізувати...

В Ужгороді взяли під варту шантажистів, які вимагали гроші за інтимні відео

Фото: Нацполіція Відповідне рішення 7 серпня прийняв слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду. Раніше ми повідомляли, що в Ужгороді 29-річна львів’янка шантажувала закарпатці в...

Кабмін до кінця літа закрив контрольно-пропускні пункти з Кримом

Рішення спрямовано на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19 Кабінет міністрів прийняв рішення про тимчасове припинення до кінця серпня...

У столиці Сомалі стався потужний вибух на території військової бази – останні новини

КИЇВ. 8 серпня. УНН. За словами поліції і очевидців, в столиці Сомалі Могадішо на початку...

Recent Comments