0.7 C
Киев
Вторник, 9 ноября, 2021
додомуПідприємництвоПерукарні, салони краси та косметологічні кабінети поки що працюватимуть лише за попереднім...

Перукарні, салони краси та косметологічні кабінети поки що працюватимуть лише за попереднім записом – опубліковано вимоги до роботи закладів

Перукарні, салони краси та косметологічні кабінети на першому етапі послаблень протиепідемічних обмежень працюватимуть лише за попереднім записом. Між прийомом відвідувачів мають дотримуватися часового інтервалу у 15 хвилин. Відповідні вимоги до роботи закладів в умовах карантину затверджено розпорядженням керівника робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Між місцями надання послуг має бути дистанція:

  • 3 м – при розташуванні робочих місць паралельними рядами;
  • 1,8 м – при розташування робочих місць по осі;
  • 0,7 м – від останнього робочого місця до стіни чи іншої перепони.

Заборонено надання послуг без одягнених засобів індивідуального захисту: масок та одноразових рукавичок. Рукавички необхідно змінювати після кожної дії (робочого процесу), що не пов’язані між собою.

Також закладам необхідно дотримуватися загальних протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів: щоденна термометрія, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту на 5 днів, організація централізованого збору використаних масок, рукавичок, серветок та їх утилізації тощо.

Дезінфекційні заходи мають проводитися щодві години робочого часу. Дезінфекцію контактних поверхонь та інструментів багаторазового використання мають проводити після кожного клієнта, або за відсутності відвідувачів – кожні дві години.

Заклади мають дотримуватися нормативних показників мікроклімату та забезпечити наскрізне провітрювання приміщень.

На входах має відбуватися санітарний контроль для відвідувачів, аби не допускати осіб із ознаками ГРВІ. Клієнти мають бути в масках та очікувати своєї черги поза межами приміщень. Заклади мають забезпечити маркування відстані у 1,5 м для відвідувачів, що чекають своєї черги. Всередину допускаються люди із розрахунку не більше 1 особи на 10 кв. м.

На входах мають бути встановлені дозатори з антисептиком.

Перукарні, салони краси та косметологічні кабінети мають поінформувати клієнтів щодо встановлених обмежень на своїх веб-сайтах, сторінках у соцмережах, при проведенні запису телефоном чи в інший спосіб.

Звертаємо увагу, що на першому етапі послаблень протиепідемічних обмежень відкриються салони краси, косметологічні кабінети, перукарні та інші об’єкти побутового обслуговування населення у об’єктах площею не більше 300 кв. м. Заклади, що розміщені у ТРЦ, поки що залишаються зачиненими (якщо не мають окремого входу з вулиці).

Все ще закриті для відвідування: лазні, СПА-салони, кабінети масажу (крім медичного), тату салони тощо.

Дізнавайтеся першими про головні новини столиці та обговорюйте важливі питання – приєднуйтесь до нас у Facebook

Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments